ActiWeek
Majówka
aktywność dla całej rodziny

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania:

1. Dla kogo przeznaczony jest wyjazd?

Wyjazd skierowany jest do osób, które lubią różnorodną aktywność fizyczną i chcą także podczas wypoczynku z rodziną aktywnie spędzić czas oraz urozmaicić swoje treningi.


Program ćwiczeń, który przygotowaliśmy pomaga:

- poprawić ogólną kondycję, wydolność i elastyczność mięśni, co jest istotne bez względu na to jaką dyscyplinę sportu uprawiamy na co dzień,

- popracować nad techniką biegu, gdyż z naszych doświadczeń jako trenerów wynika, że czasem drobna korekta bywa niezwykle pomocna w poprawie wyników,

- urozmaicić treningi, a tym samym poprawić ich efektywność, tak aby wszyscy mogli z aktywności czerpać przyjemność, a jednocześnie osiągnąć założone cele.


Służymy także pomocą i konsultacjami dotyczącymi zdrowego stylu życia podczas całego wyjazdu.


2. Czy zapewniacie wyżywienie?


W cenie zapewniamy śniadanie w formie bufetu. Istnieje możliwość wykupienia pakietów z pełnym wyżywieniem lub obiadokolacjami. Podstawowy pakiet nie zawiera wyżywienia, gdyż hotel oferuje w restauracji dużą różnorodność, a także w pobliżu hotelu znajdują się liczne restauracje, wśród których goście mogą wybierać. Nie chcemy ograniczać tego wyboru, a także zmuszać gości do płacenia za usługę z której nie skorzystają, zwłaszcza że wiele osób pyta nas o pobyt bez wyżywienia. Jeżeli interesuje Cię opcja z wyżywieniem w hotelu chętnie prześlemy Ci pełną informację na ten temat wraz cennikiem pakietów z wyżywieniem.


3. W jakim zakresie zapewniacie opiekę dla dzieci?


Dzieci mają zapewnioną opiekę w godzinach trwania wszystkich zajęć sportowych rodziców - godziny zajęć są wyraźnie podane na planie naszej imprezy. Jest to ok. 4h-5h dziennie w pełne dni zajęciowe.
Dzieciom starszym proponujemy w tym czasie zabawy i gry ruchowe, zajęcia gimnastyczne i ogólnorozwojowe.
Dzieciom w wieku 2-6 lat proponujemy zabawy kreatywne i ruchowe pod opieką niani.


4. Regularnie biegam, czy znajdę jakieś treningi dla siebie?


Jak najbardziej treningi, które przygotowaliśmy przeznaczone są dla osób biegających - nie tylko pracować będziemy nad techniką biegu podczas joggingów, ale i reszta ćwiczeń jest wskazana dla biegaczy, a zwłaszcza pozytywne skutki przynoszą treningi HIIT, które znacząco poprawiają wydolność i wytrzymałość, co pozwala biegaczom uzyskać lepsze wyniki.
Treningi ogólnorozwojowe, stretching, czy zajęcia w wodzie także są wskazane dla osób biegających, aby urozmaicić treningi oraz aby wzmocnić mięśnie, ale także je rozciągnąć i uelastycznić.


5. Co jeżeli będzie brzydka pogoda?


Nasz plan zostanie każdorazowo dostosowany do pogody. I oczywiście niektóre zajęcia mogą zostać zastąpione innymi lub mogą zostać przeniesione na inny dzień. W hotelu będziemy mieć zapewnioną infrastrukturę, która pozwoli nam odbyć treningi także w przypadku niepogody, część zajęć może być zatem przeniesiona na salę.
Bardzo liczymy na treningi na zewnątrz, ale oczywiście na pogodę nie mamy wpływu. Na pewno warto zabrać ze sobą cieplejszą odzież odpowiednią do początku maja, aby wieczorne lub poranne ćwiczenia czy jakiś drobny opad nie były przeszkodą w wyjściu na zewnątrz.

6. Czy muszę brać udział we wszystkich treningach podczas ActiWeek?


Nie zmuszamy nikogo do udziału w zajęciach, ale oczywiście gorąco będziemy zachęcać do aktywności
i motywować się wzajemnie. Chodzi o to, aby każdy wykonał swoją porcję ćwiczeń, ale może je wykonać w swoim tempie i z pomocą trenera dostosować do swoich możliwości. Przymusu stosować nie zamierzamy.


7. Nie odpowiada mi termin wyjazdu. Czy będą jakieś inne terminy?


Tak, będziemy organizować weekendowe oraz tygodniowe turnusy począwszy od czerwca 2018. Jeżeli chcesz otrzymać powiadomienie o kolejnym wyjeździe wypełnij poniższy formularz - powiadomimy Cię o terminach i lokalizacji kolejnych imprez ActiWeek.Masz inne pytania - napisz!

KONTAKT

×

Po podaniu poniższych danych niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić rezerwację i przekazać wszystkie niezbędne informacje.

×

Napisz do nas i zapytaj o interesujące Cię kwestie. Odezwiemy się do Ciebie niezwłocznie z odpowiedzią.